פאנלים סולאריים – שיווק ומכירה

אנרפוינט ישראל מתמחה בייבוא של מערכות אנרגיה סולארית בדגש על פאנלים סולאריים

פאנלים סולאריים – שיווק ומכירה

פאנלים סולאריים – שיווק ומכירה

חברת אנרפוינט ישראל משווקת רכיבים למערכות אנרגיה סולאריות ומתמחה בהפצה של פאנלים סולאריים בארץ ובחו"ל. אנרפוינט ישראל צברה ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום האנרגיה הסולארית וחרטה על דגלה סביבה נקייה ומקור אנרגיה נקי מזיהומים שתחליפי לחשמל.

להזמנות והצעות מחיר לפאנלים סולאריים התקשרו לחברת אנרפוינט: 072-2506207.

פאנלים סולאריים אחראים על קליטת האנרגיה מהשמש והפיכתה ע"י ממירים לחשמל ביתי. חברתנו משווקת ומוכרת פאנלים סולאריים של המותגים הגדולים בעולם כמו : Samsung, sanyo, suntech, trina solar, gesolar. שיווק מוצרים איכותיים משפיע על מערכות האנרגיה בכך שהופכים אותה לאיכותית ועמידה יותר לאורך שנים ללא התעסקות בתקלות(פרט לניקיון שוטף).

בנוסף לפאנלים סולאריים אנרפוינט ישראל משווקת ממירים סולאריים, קונסטרוקציות, כבלים ומחברים, מונה דיגיטלי דו כיווני, מונה ייצורוכן מוצרים הממקסמים את יכולת ניצול ואגירת האנרגיה של הפאנלים הסולאריים. חברתנו מזהה את הצרכים והרצונות של לקוחותיה ע"י בירור קצר וכך מתאימה לו את המוצר תוך התחשבות באילוצים כמו תקציב, מקום ושאר התלבטויות.

לא סתם אנרפוינט ידועה כספקית בינלאומית של רכיבי אנרגיה ופאנלים סולאריים. ניסיון שנבנה תוך הרכבה והתקנה של מערכות סולאריות רבות הוביל את החברה לאחת החברות המובילות בתחום האנרגיה הסולארית. חברתנו מזהה את השינויים החלים בשוק ומתאימה את עצמה כך ששומרת על חדשנות ומפתחת ומשתמשת בקדמת הטכנולוגיה ובמוצרים הכי חדישים.בנוסף, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את המתקינים והטכנאים בין המקצועיים שיש, העוברים השתלמויות והוכשרו לעסוק בתחום האנרגיה הסולארית.

אנרפוינט ישראל גאה לשווק ולמכור שלל מוצרים בעלי איכות גבוהה ובעלי תו תקן לכל העולם. אנו מאמינים בתודעת שירות גבוהה ומתן ייעוץ אישי בכדי שתותאם לכם המערכת בצורה מושלמת. אצלנו תוכלו למצוא רכיבים ופאנלים סולאריים למערכות קטנות, בינוניות וגדולות בלי להתפשר על איכות.

למאמרים נוספים בתחום:

פאנלים סולארים לתעשייה

פאנלים סולארים למגזר העסקי

פאנלים סולארים למגזר הפרטי

לכל שאלה נוספת והצעות מחיר, התקשרו עוד היום אנרפוינט ישראל ונשמח לעמוד לשירותכם:072-2506207.

הידעת? ניצול אנרגיית השמש ע"י תאים פוטו-וולטאים קרה לראשונה ע"י המדען הצרפתי אלכסנדר אדמונד עוד בשנת 1839 ורק בשנת 1954, יוצר הקולט הסולארי הראשון.